Otázky a odpovědi

Svými postupy jsem odehrál několik statisíců spinů a pevně si za nimi stojím. Proto ta možnost reklamace, kterou vám nikdo jiný nenabídne

Chápu, že spousta z vás, stejně jako já, narazila v minulosti na v předchozích kapitolách uvedené „100 % systémy“ a měla s nimi více či méně negativní zkušenosti a tudíž se obrnila nedůvěrou a skepsí vůči dalším inovativním postupům. Je to zcela pochopitelné a přirozené. Také jsem v minulosti zaplatil za proškolení „samozvaným ruletovým guru“, které mi bylo v podstatě k ničemu (několika hodinové obecné tlachání v pražské kavárně, kdy samotná ukázka nabízeného systému trvala cca 15 minut a to na malém notebooku připojeném na wifi zmíněného podniku) a pokud bych měl absolvovat něco obdobného znovu, tak až po velice dlouhém a uvážlivém rozhodování.

Pokud bych se i hypoteticky někdy rozhodl zakoupit obdobné systémy, tak bych chtěl zřejmě, stejně jako vy, znát odpovědi na následující „nepříjemné“ otázky, na které spousta všech těch „obchodníků se štěstím“ nerada odpovídá a snaží se jim vyhýbat jako čert kříži a když už není zbytí a jsou přitlačeni do kouta, tak se snaží mlžit a rozumné odpovědi se nedočkáte. Alespoň u mě by se mělo jednat o zodpovězení těchto základních otázek:

+ Z jakého důvodu nabízíš svou metodu?

Svého času jsem hrával několik hodin denně a to i přesto, že mám rodinu, dvě malé děti a poměrně dobře placenou práci. Ti z vás, kdo jsou v obdobné situaci jako já, rozhodně ví, že volného času se v takové situaci dostává velice málo. I když se mi každá hodina strávená u rulety zaplatila, tak přesto tento čas chyběl tam, kdy jsem se měl plně věnovat rodině. V soukromém životě mi tedy vznikl časový deficit, který byl sice kompenzován výdělky z rulety, ale nastalo to, co se muselo zákonitě za nějakou dobu stát. Rodinný život se mi začal drolit pod rukama a já si uvědomil, že peníze jsou sice velice příjemná věc, ale v žádném případě nenahradí harmonii v soužití s těmi nejbližšími. Proto v současné době nemám tolik času na hraní a na rovinu přiznávám, že je pro mě schůdnější jednou, dvakrát za měsíc někomu dalšímu, za přijatelnou kompenzaci, tento způsob přivýdělku ukázat a jednorázově si vydělat, než peníze honit hraním na úkor spokojeného rodinného života.

+ Kolik peněz lze tvojí metodou pravidelně vyhrávat?

Tímto ruletním postupem jsem v dlouhodobém časovém horizontu – zhruba jednoho roku – dosáhl v průměru výdělku 13 Euro za 1 hodinu, což je cca 350 Kč. Momentálně mluvím o výdělku z té nejjistější a nejsnadnější varianty, kdy je potřeba nejméně základního kapitálu. Možnost vyššího výdělku vám také ukáži, ale tu bych doporučoval hrát, až ve chvíli, kdy si vyděláte prostřednictvím postupů, se kterými vás hodlám prioritně seznamovat, dostatek finančních prostředků.

+ Nebojíš se že kasina udělají proti opatření?

Co se týká možnosti kasin upravovat jejich náhodné generátory čísel, podle toho, kdo s jakým profitabilním systémem přijde, tak toto považuji za zcela neopodstatněné obavy. V kasinech hrají stovky tisíc hráčů, z nichž někteří vydělávají částky řádově v deseti tisících Euro měsíčně. V porovnání s hodnotou výher vyplacených na základě hraní mé metody, jde o tak zanedbatelné částky, že opravdu nikdo nemá potřebu zjišťovat, jakým způsobem jste je vyhráli a jak často. Nehledě na to, že kasina nevyhánějí úspěšné hráče. Kasinům nijak nevadí, že hráči vyhrávají v krátkodobém či střednědobém hledisku – spíše naopak, je to pro byznys velmi přínosné. Hráči, kteří vyhrají, o tom ihned řeknou svým známým a kamarádům, to znamená příval dalších zákazníků.

+ Jakým způsobem mně chceš naučit tvé metody?

Můj herní postup není z těch nejjednodušších, a jak jsem již avizoval, tak je rozhodně zapotřebí několika hodinového osobního proškolení. Opakuji, že po většinu tohoto školení budeme hrát reálné hry a budete mít možnost zjistit, že vše funguje, tak jak má. Myslím si, že většina z vás vše pochopí při prvním školení. Záleží však na každém jedinci. Někdo to pochopí již na poprvé a někomu nebudou stačit ani školení dvě. Opravdu to chce minimálně lehce nadprůměrnou mozkovou kapacitu, aby se někdo zbytečně netrápil.

+ Kde mám jistotu, že je ten tvůj prezentovaný postup funkční?

Co se týká záruky, že vše bude fungovat tak jak má, tak toto je popsáno v oddíle Jistota = smlouva a s tím související možná reklamace a vrácení vámi vložené částky.

+ Lze tvé postupy uplatnit i na live ruletě nebo foukačce?

Mé postupy nelze v žádném případě uplatnit na live ruletě nebo foukačce a to z jednoduchého důvodu – při vyšší žetonové náročnosti byste nestihli v šibeničním časovém fondu upravit a přerozdělovat sázky. Kdežto na internetové ruletě máte k dispozici času, kolik potřebujete.

Dále bych chtěl zdůraznit, že mé postupy nevycházejí z žádných systémů deklarovaných na internetu, či nabízených v rámci jakýchkoliv podvodných školení.

Svými postupy jsem odehrál několik statisíců spinů a pevně si za nimi stojím. Proto ta možnost reklamace, kterou vám nikdo jiný nenabídne.

Ještě jednou bych chtěl zdůraznit, že jsem poměrně časově zaneprázdněný a z tohoto důvodu je pro mě snazší za provizi tyto postupy ukázat dalším lidem a tím se vyhnout dennodennímu hraní rulety. Ale i to má své limity. V případě více zájemců proto dopředu žádám o trpělivost.