Příjemný přivýdělek

Nejde o to na vás vychrlit hromady informací a doufat, že se s tím nějak poperete. Ne! Půjde mi o to, abych byl i já vždy přesvědčený o tom, že jste vše pochopili a máte ve všem jasno

Nečekejte setkání s přehnaně sebevědomým, sebestředným chlapíkem ve značkovém obleku, který se vám bude snažit vnutit za každou cenu svůj produkt, jen aby z toho měl zisk. To v žádném případě ne. Jsem obyčejný bezmála čtyřicátník, s běžnými radostmi a starostmi jako každý druhý v této republice a v případě, že se osobně setkáme, tak se vám budu maximálně věnovat, a to do té doby, dokud nebudu přesvědčený, že jste vše pochopili. Nebudu vám tedy ukazovat žádná videa z mé hry, která jsou v podstatě nic neříkající. Píši to z toho důvodu, že jsem zažil totiž člověka, který mi dal k dispozici 100 hodinovou „kontinuální“ hru, prostřednictvím které chtěl dotyčný ostatní přesvědčit o tom, že jeho systém funguje i z dlouhodobého hlediska. Samozřejmě, že v případě, že by video tvořilo jeden celek, bez jakéhokoliv přerušení, tak by se tomu i dalo věřit. Ale v tomto případě šlo o 144 samostatných souborů, které na sebe jakoby navazovaly (navazovaly vždy konečným a počátečním stavem konta na herním účtu), ale již se nedalo ověřit, zda nedošlo u nějaké jeho hry k prohře, kterou samozřejmě do své kontinuální hry nezařadil a prohraný kapitál pouze dorovnal na svém herním účtu např. přes skrill a pokračoval dále. Tzn., že není zcela prokazatelné, že těch 144 her, které byly prezentovány, je celkový součet všech jeho her. A zřejmě tam k několika ztrátám došlo, možná i citelným, ale jako tahák na zvědavé ziskuchtivé lidi to mohlo zafungovat. Vlastně případná ztráta z této 100 hodinové hry se nedá ani nazvat ztrátou, jelikož video je používáno jako reklama a tato se podle mého soudu několikanásobně zaplatila a to tím, že plno lidí uvěřila chiméře a zaplatila si za nefunkční systém.

Již od počátku školení vám budu vše ukazovat
na konkrétních živých hrách.

Ale abych se vrátil k tomu, jak vás předmětný ruletní postup hodlám naučit a nechat vás pochopit mé myšlenkové postupy. Již od počátku školení vám budu vše ukazovat na konkrétních živých hrách. Žádné ukázky toho, co jsem již nahrál někdy v minulosti. Půjde vždy o hry, které v ten okamžik v kasinu na ruletním stole spustíme. Nebudu vás tedy okrádat o čas obecnými řečmi a tlacháním zbůhdarma. Přijeli jste za mnou z nějakého důvodu a já udělám vše, co je v mých silách, abyste odjížděli spokojení a hlavně, abyste si byli jistí jak předmětné postupy aplikovat. Nejde o to na vás vychrlit hromady informací a doufat, že se s tím nějak poperete. Ne! Půjde mi o to, abych byl i já vždy přesvědčený o tom, že jste vše pochopili a máte ve všem jasno.

Mnou nabízená alternativa ke všem těm zprofanovaným ruletním systémům je v mých očích nejlépe využitelná jako příjemný přivýdělek k již stávajícímu pravidelnému příjmu z pracovního procesu a to z několika důvodů. Tímto ruletním postupem jsem v dlouhodobém časovém horizontu – zhruba jednoho roku – dosáhl v průměru výdělku 13 Euro za 1 hodinu, což je cca 350 Kč. Momentálně mluvím o výdělku z té nejjistější a nejsnadnější varianty, kdy je potřeba nejméně základního kapitálu. Vždy jsem hrál na internetovém kasinu. Mé postupy nelze v žádném případě uplatnit na live ruletě nebo foukačce a to z jednoduchého důvodu – při vyšší žetonové náročnosti byste nestihli v šibeničním časovém fondu upravit a přerozdělovat sázky. Kdežto na internetové ruletě máte k dispozici času, kolik potřebujete. Z toho samozřejmě nevyplývá, že bych vám chtěl vnucovat nějaká konkrétní internetová kasina, tak jak to na některých webových stránkách můžete vidět. Všem je určitě jasné, proč to dělají – mají z toho nemalé výdělky. Výběr kasina ponechám absolutně na vašem uvážení.

Nevím, kdo z vás má kolik zkušeností a kolik hodin odehráno na ruletě, ale řeknu vám narovinu, že z prosezených pravidelných 4 nebo 5 nebo i více hodin u rulety denně, se časem stane noční můra a zaděláváte si na zánět karpálního nervu, na zhoršení zraku, nemluvě o namožené krční páteři. Po nějaké době si dokonce řeknete, že chodit do práce nebylo zas až tak špatné. Samozřejmě, že při vyšších hodinových výdělcích by byla větší motivace a kratší čas strávený u rulety. Ano, dalo by se vydělávat víc, ale to už musí mít jedinec větší základní kapitál, velice odolnou psychiku k vyrovnání se s většími propady bankrollu, které sem tam přijdou, a dále absolutní disciplínu a sebekontrolu. Tuto možnost vyššího výdělku vám také ukáži, ale tu bych doporučoval hrát, až ve chvíli, kdy si vyděláte prostřednictvím postupů, se kterými vás hodlám prioritně seznamovat, dostatek finančních prostředků.

Když už jsem nakousl disciplínu a sebekontrolu, tak si dovolím jen krátký postřeh z mé hráčské kariéry. Již na začátku jsem se s těmito pojmy setkal (disciplína a sebekontrola). Ne že bych jim nevěnoval takovou pozornost nebo je podceňoval, ale říkal jsem si, že v podstatě zodpovědný člověk jsem, mám poměrně pevnou vůli a jen tak mě něco nerozhodí. Když se podívám zpětně, tak už vím, proč tenkrát někdo na těchto vlastnostech, v souvislosti s ruletou, bazíroval a neustále je opakoval. Je to až úsměvné, jaké má člověk o sobě mylné představy. Až po odehrání několika set tisíc spinů a seznámení se s tím, čeho všeho je ruleta schopná a co vše můžete na plátně zažít, teprve poté jsem si uvědomil, jak jsem byl bláhový, když jsem si myslel, že mám nějakou disciplínu v souvislosti s hazardem. Když to porovnám s dneškem, můžu říci, že jsem byl tenkrát jak slepé kotě, které bloudí ve tmě a přitom si myslí, že je ten nejobávanější lev.